Webmaster Olmanın + ve - Yönleri

0 Replies, 609 Views

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Webmaster Olmanın Avantajları ve Dezavantajları

Webmaster kavramı internetin var olduğu günden bu yana bir çok değişikliğe uğramış, yazılım kavramının gelişmesi ile bir çok alanda hizmet veren bir sanal meslek dalı haline getirmiştir. Bu anlamda yeni nesil webmasterların, bu alana adım atarken bu meslek dalı hakkında avantajları ve dezavantajlarını bilmesi, en azından fikir edinmeleri açısından faydalı olacaktır. İşte avantajları ve dezavantajları ile webmaster kavramı…

Avantajları
  • Bilginin ne şekilde oluşturulduğu sürecinde para kazanmanın en güzel yolu olsa gerek. Doğru karar, öngörü ve biraz yatırımla, büyük paralar kazanabilir, bilgiye yön verebilirsiniz.

• Yapılan bu iş insanların hayatlarını kolaylaştırabilir yahut aranan bir şeye ulaşılmasını sağlayarak yararlı bir iş yapabilirsiniz. Bu her ne kadar maneviyat içerikli gibi dursada yararlı bir şeyler yapmak önemli…

• Her şey sizin elinizde, öyle bir fikir üretirsiniz ki, dünya sizi takip eder, kendini ifade edebilmek diyebiliriz buna. Günümüzde Facebook ve Youtube gibi büyük devlerin başka şirketler bünyesine girmeden önceki kuruluş hikayelerine bir göz atın. Altında sadece parlak fikirler vardı…

Dezavantajları
  • Asosyal bir yaşam tarzı sizleri bekliyor, her ne kadar ben asosyal olamam deseniz de, bu dünyaya bir kere adım attığınız zaman hayatınızın mutlaka bir evresi asosyallik kavramı ile tanışacaktır. Tecrübe ile sabittir :)

• Başlarda biraz yatırım gerekebilir, o yüzden kazanmak için yatırmak fikrine açık olmalısınız.

• Bilgi karmaşasının yaşandığı bir meslek dalı olduğu için doğru bilgiye ulaşmak zaman alabilir ancak öğrenilmeyecek bir meslek değildir. Sürekli gelişmeleri takip etmek zorunda kalabilirsiniz…

Bunlar dışında eklemek istedikleriniz varsa yorumlarla konumuza katılabilirsiniz. Görüşleriniz bu işe yeni girecek arkadaşlara yol göstermek açısından önem arz edebilir…

1.jpg

Designer Focus
oY2lB9.png

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping