Lycan Geniş Anlatım Yeni Karektere Dahil Herşey

0 Replies, 526 Views

Lycan Nedir? Hikayesi Nedir?
Lycanlar’ın varlığı, uzun süredir efsane ve söylencelerden ibaretti. Anlatılanlara göre çaresi olmayan bir virüse yakalanan insanlar, insanlıktan çıkıyormuş ve hafızalarını kaybediyormuş. Ateşle beraber bir uykuya dalıp uyandıklarında kurt başlı, kana susamış, dizginlenemeyen ve ölüm getiren bir yaratığa dönüşüyorlarmış. Çoğu kişi bunu hikaye zannediyordu ve sanki yer yarılıp içine girmişçesine geceleri ortadan kaybolanların üzerine suskunluk fermuarı çekiliyordu.

Bu iri yarı Lycanlar köylerde belirmeye başladığında herkes paniklemeye başladı. Bu unutulanlar kan ve intikam hırsı uğrunda mı geri dönmüştü?

Hayır, Lycanlar’ın derdi başkaydı. Yüzyıllardan beri gizlendikleri yerden çıkıp insanlara açılmalarının zamanı gelmişti. Bu gururlu ve bağımsız halk, kıtada cereyan eden çatışmalara daha fazla seyirci kalamazdı. Tehlike saçan karanlık Metin Taşları onları da felakete sürükleyebilirdi. Bu nedenle Lycan kardeşler birliği, insanlarla birlik olup omuz omuza kötüyle savaşmaya karar vermişti!(Bu Resmi Siteden alıntıdır. Tanımı)

Lycanlar Hakkında önemli notlar

Arkadaşlar Lycanlar diğer karekterler gibi aynı yerde doğmaz, Lycanlar kendi özel bölgelerinde doğar ve orada 3. seviyeye kadar görev yaparsınız ve bu görevleri yapmak kendim bugün yaptım, tam tamına 20 dakika sürer(ayakkabısız,iksirsiz yalın ayak) o yüzden erkenden kasılamazsınız. Ha ben görev yapmıcam diyorsanız köye inemezsiniz s1.gif oradada npcler(Yaratıklar) var fakat 1,2,3,4,5,6,7,8,9. seviye karekterleri yani domuz kurt ayı köpek . Görevler basit zaten. Görevleri aktaracağım.

Lycanlar Bölgesi Görevleri

Lycanlar görevleri sadece lycanlara özeldir arkadaşlar yani savaşçı sura vs vs yapamaz çünkü onların bölgelerine gidemezler s1.gif bu bölgede size ilk görev hemen doğdunuz yerin yanında olan bi npcden geliyor görevde sizi bilge olan haritadaki bi konuma gönderiyor ve size bilgiler aktarıyor sonrada diğer npclere geçiyorsunuz onları dinliyorsunuz. En son görev zaten Metin görevidir. Sizden 5 6 tane metin kesmenizi istemekte ve ordan görevi tamamlayınca Portal sorumlusundan Şehre iniyorsunuz.

Lycanlar Hakkında Bilinmeyenler
Lycanlar Yarı insan Yarı Hayvanlardır.
Lycanlar yüzyıllardır kendi bölgelerinde yaşarlar ancak Metin saldırısı yüzünden şeytanlara kötülere son vermek için insanlarla iş birliği yaparlar.
Lycanlar metinleri yok etmek için yemin etmişlerdir.

Çok Önemli Not!
Lycanlara özel bir skill npcsi yoktur ama ileride ekleneceğini düşünüyorum, Lycanlar 1. Seviyeden irtibaren N Tuşuna bastığınızda skill verebilmektesinizdir.

Lycan Tanıtım Videosu

Lycan Oyun İçi Resimleri
XgtzLOk.jpg

maxresdefault.jpg

9p6jd9.jpg

Arkadaşlar oyuna lycanların gelmesiyle 26,36,42,52,61,70,90 Zırhlarıda eklendi fakat GameForge oyuncuların kendi elde etmesi için bu zırh ve silahları göstermemekte.(Dönüşümler Aynı)

Buyrun Arkadaşlar Lycan zırh vs tanıtımı yapmış yabancı bir arkadaş

Konumu İncelediğiniz için teşekkür ederim. İyi Forumlar.

Lycan Zırhları ve Silahları

W6AmmP.png

Steel_Torch.pngLevel 1
Phoenix_Lance.pngLevel 30
Iron_Claw.pngLevel 45
Steel_Claw.pngLevel 60
Griffon_Claw.pngLevel 65
Scarab_Claw.pngLevel 65
Hawk_Claw.pngLevel 70
Thorned_Claw.pngLevel 75
Green_Wolf_Fang.pngLevel 80
Dragon_Lord.pngLevel 87 -105

Silah ve Zırh isimlerini ingilizcem pek iyi olmadığından yapamadım google çeviride yanlış çevirdiği için yazamadım.

Zırh Ve Silah Dönüşümleri Dediğim Gibi Aynıdır.

Bu Video Tüm Zırh vE Silahlarını Göstermektedir +9dur hepsi

İYİ EĞLENCELER

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping